.

שמים מכוונים מעל

ייעוץ אסטרולוגי מעל ומעבר

כשהדברים מסתבכים, כשנחווים משברים, כשהכיוון לא ברור, כשהדאגות לא מניחות, כשהאנרגיה סוחבת אותך למטה, כשלשאלות אין תשובות, כשנדמה שאין לאן ללכת, כשהעייפות מתישה, כשהקשר בינכם לא מתקדם, שאת מרגישה מאיזו סיבה שאת "לא מספקת את הסחורה", כלפי מישהו בסביבה, כשהיחסים הופכים קפואים או לחילופין מלחמתיים, כשאת לא יכולה לראות את הילד שלך בזוגיות לא מתאימה, כשהחלום לפריצת דרך בקריירה מתרחק, כשהימים עוברים והפחדים גוברים, כשחוסר הוודאות מנקר, השעות מתבזבזות על מחשבות מחלישות

ואינך יודעת לאן לפנות, 

הגיע הזמן להיפגש איתי לייעוץ עומק! 

מה תיתן לך פגישה כזאת?

השארתי את זכות הדיבור לאלו שכבר פגשו אותי ללימוד וייעוץ:

"ברורה בהירה ומדויקת… הייתי פעורת פה לאורך כל הייעוץ והמומה מרמת איבחון כל כך מדוייקת, וזאת בסך הכל על פי נתון אחד-תאריך לידתי!!"  ....."קיבלתי תשובות חותכות לדברים שהתלבתטי בהם, כל חוסר הבהירות שהיה לי פשוט נעלם, עדיין המומה ומרוגשת..!! מומלץ מאוד לנסות!!! נוריאל את מדהימה!!! .. רונה רותם"

"היתה לי התגלות! התגלות של אשה בעלת ידע רחב ועמוק כמו אוקינוס, יכולות קריאת האופי והנפש כאילו כתובות על כף ידה וסבלנות אין קץ...... רוצו אליה למפה אסטרולוגית. ממש נביאה.רק שימו לב- זה מפחיד ומדהים כמה שזה נכון.  אפרת בן-מנחם"  

 "מפגש עם נוריאל הינו חוויה מרתקת, מעניינת ומהנה ביותר. הדיוק בעובדות השאיר אותי נפעמת. נוריאל בעלת יכולות מדהימות, ושעתיים בחברתה הספיקו כדי שאקבל מענה לגבי התלבטויות של שנים." דליה מרום שפיר.

 

 

 

פרקטיקה חדשה מהכוכבים

 וואו, לא ידעתי מה אני הולכת לקבל. עומק, ראייה לייזרית בנתיבי הזמן. דיוק שמניב תובנות על חיים שלמים והכל עטוף בגישה, ידע ואהבה. זה מסוג המפגשים שיוצר כזו למידה ואפשרות לצמיחה ממקום עמוק ובא לי לכתוב 'קארמטי'. פרקטיקה חדשה מהכוכבים. תודה, נוריאל!

אריאלה שפי  MA, Msc, CF, JCF

חווייה מרתקת שמשאירה אחריה שובלים של מחשבות טובות ומכוונות...

הגעתי אל נוריאל בספונטניות וללא הכנות מראש , אזרום איתה , מה כבר יכול להיות ? אמרתי לעצמי ! ובכן אלו שעה וחצי ממוקדות , מדוייקות, מעמיקות , ומעצימות , נדהמתי מהמפה המדוייקת להפליא , על התמקדות בתחנות החיים ובמהותם ,על הפתיחות ועל כך שהצליחה להוציא ממני דמעות ופורקן...
חווייה מרתקת שמשאירה אחריה שובלים של מחשבות טובות ומכוונות...
ממליצה בחום רב , נוריאל תודה !
אגב , כדאי מאד לעקוב אחרי מאמרים ואינפורמציה מדהימה מידי שבוע 💜

תמי חסון -נומרולוגית

להתייעץ וללמוד עם נוריאל בהיר - חוות דעת

ווואאאווו,    WOOOWWW

נוריאל יקירתי, כמה כוח , כמה חוזק  את נותנת, זו לא עוד מפה שאומרת לנו : "מי אני , מה אני …", ונותנת מחמאות וליטוף ללב , זו הכוונה (שווא מתחת ל כ', פתח מתחת ל ו') לשמה !!!!    ועד לפרטים הקטנים .  

נוריאל בעצם היותה , היופי שלה , גם מבפנים , גם מבחוץ, החכמה , הדיוק , דרך ההגשה  המקצועית והמדהימה ,  יש מילים לתאר !!!!!!

 "מפה אסטרולוגית"  לעיתים נשמעת לנו אולי כמו איזושהי חוויה של כיף 

ו "בואו נעשה כזה",  אבל כאן, כאן …

זו דרך ! , זהו כביש סלול , בכל הנושאים ,מהרגע שאת/ה נמצא בו ,

למקום שאליו את/ה צריך להגיע ,,,  איך,   כמה     ולמה …

החזקות , החולשות, מה צריך לשנות, מאיפה זה בא ,  למה ואיך לעשות את זה,  בדרך הבטוחה ביותר והנכונה  בשבילך  =  GPS  סטייל .

 יצאתי מנוריאל נפעמת ,מורחבת, עם עוצמות חדשות, עם כוח ואומץ להיות מי שאני במלוא עצמתי.

נוריאל נותנת את התחושה שהיא כאן , איתי  ולאורך הדרך ,  גישתה פתוחה , מקבלת , עונה על שאלות קונקרטיות , מעשיות , נפשיות , רוחניות ,  ומחברת את  הכל  לשלם.   

רמה תמר בהר - מרפאה בתטא הילינג ומתקשרת מפות תזונה אישיות

נוריאל בהיר - שמאנית מהכוכבים

מורה רוחנית פורצת תודעה 

פסיכו אסטרולוגית מומחית, הילרית בכירה, מאסטר ברייקי, ופרחי באך,

מורה למודעות, התפתחות אישית וצמיחה רוחנית. בעלת ניסיון רב שנים בייעוץ ע"פ מפות לידה אסטרולוגיות, זיהוי, אבחון, מיקוד ריפוי ושחרור מושגים כוזבים ואמונות מגבילות מהתודעה, היוצרים תסכול, תקיעות ושיבוש בזרימה המיטיבה של החיים.

 מתקשרת כבר קרוב ל 30 שנה עם ממלכות הנפש האנרגיה והרוח ובעלת ידע עמוק ונרחב בתורות רוחניות נשגבות: קבלה ,שמאניזם, בודהיזם, קורס בנסים, חשיבה הכרתית (ימימה), ה HO'OPONOPONO וורטקס הילינג ועוד..

"נור Nuriel Bahir אהובה, תודה על חוויה מופלאה איתך היום!

כבר שנים אני מסוקרנת ממפות אסטרולוגיות אבל גם טיפה חשדנית ופוחדת בו זמנית. איתך החלטתי ללכת על זה ולא טעיתי! המפה שהכנת לי היתה מדוייקת, ומפתיעה בעומק שלה. קיבלתי תובנות חשובות על העבר וההווה, וגם הרבה מוטיבציה וחיזוק לפעול לפי צו הלב וההדרכה הפנימית שלי בהווה ובעתיד. הקלפים שפתחנו הוסיפו מימד נוסף , מדוייק ומשמעותי ל"מפת הדרכים" לריפוי. באמת חוויה מיוחדת וחשובה שתרמה לי המון. ואת – מקצועית ומדוייקת, רגישה , חכמה ומחזקת. יצאתי עם שמחה גדולה ואהבה גדולה בלב. המון המון תודה!!

ממליצה עליך בחום"

גל מון ציפורי -תטא הילינג מאסטר

מפגש ייעוץ המשלב קריאת מפה אסטרולוגית, הוא מפגש המאפשר לקצר בהרבה כל תהליך או התלבטות שהינך חווה. נחסכות ממך שעות רבות של חיפוש והשקעת אנרגיה נפשית וכספית.

בזמן המפגש אני עובדת עם ה הו,אופונופונו ומעבירה תהליך אנרגטי של ניקוי את כל העניינים הנדונים ועולים מהשיחה. ריפוי מתרחש בזמן הייעוץ, לפניו (מהרגע שהכנתי את המפה לקראת בואך)  ואחריו.

במהלך המפגש ולאחריו חלה התבהרות, התובנות מגיעות, הפתיחות להדרכה הגבוהה גודלת, וכן העוצמה האנרגטית. מומלץ ביותר בהמשך למפגש הזה, לקבוע עוד שני מפגשי לימוד וריפוי ע"פ ההו'אופונופונו - כלי מדהים ורב עוצמה שיתמוך בך בתקופת השינוי וטרנספורמציה שלך ובמהלך החיים כולם!

מפגשי ייעוץ ריפוי ולימוד - האפשרויות העומדות לבחירתך :

מפגש מלא עם מפת הלידה האסטרולוגית שלך - שעה וחצי.

המפגש נערך לאחר שקיבלתי ממך את נתוני הלידה שלך והכנתי עבורך מפת לידה אסטרולוגית. ניתן לבדוק תאריכי לידה נוספים(של בני זוג, ילדים או שותפים עסקיים) תוך כדי המפגש. זהו מפגש ייעוץ משולב בריפוי המאפשר הארות,

תובנות והטווית דרך להמשך.

ההשקעה במפגש של שעה וחצי: 650 ש"ח בלבד.

ייעוץ אישי ממוקד - והתבוננות על תאריך הלידה - שעה.

המפגש נערך תוך כדי בדיקת תאריך הלידה שלך, ומשלב ייעוץ ולימוד איך להתמודד עם אתגרים ואיך לשחרר אמונות מגבילות וחסמים מהתודעה וליצור קסמים בחיים

ההשקעה במפגש של שעה: 500 ש"ח בלבד.

ייעוץ לייזר ממוקד שאלה ע"פ מפת לידתך האישית- חצי שעה

מפגש טלפוני או בשיחת וידאו  למיקוד הכוונה  ופתרון לאתגר ספציפי

ההשקעה שלך במפגש לחצי שעה 270 ש"ח בלבד -

מומלץ בעיקר למי שכבר עבר ייעוץ מלא ורוצה לאחר זמן מה

להשלים שאלות ספציפיות

כל המפגשים הם אישיים איתי ונערכים דרך המחשב און ליין, או "לייב"

המפגשים נערכים בשיחות ווידאו באמצעות תכנת הסקייפ, או hangout של גוגל או בוידאו צ'אט דרך הפייסבוק (שעובד מצוין). באופן הזה אין צורך לצאת מהבית, לחפש חנייה ולבזבז זמן יקר - לא משנה איפה את, אתה, או אני נמצאים בעולם, שיחת הוידאו מאפשרת שיחה אינטימית כאילו נמצאנו יחד באותו החדר. - אין צורך בשום נתונים או כישורים טכנולוגיים- אנחה אותך בדיוק מה ואיך מתחברים

להתייעץ וללמוד עם נוריאל בהיר: חוות דעת

"נוריאל יקרה , 
אני כל כך שמחה שזכיתי להכיר אותך.
פיך וליבך שווים.
את שואפת לאמת מוחלטת.
בהתנהלותך ,את מלמדת את תלמידייך,

את הניואנסים העדינים של מורה תלמיד.
את בדיוק הדוגמה של מורה רוחני, שהולך עד הסוף עם האמת,

לא מתחבא מאחורי תילים של מילים מפוצצות,

ונעמד על רגליו האחוריות להוכיח את צדקת דרכו.
את המורה הרוחנית האידאלית בעיני,
את לא מפסיקה אף פעם להיות תלמידה ולשאוף אל האמת.
תודה. לבורא עולם שזכיתי להכירך."

 

חוי לידר- נומרולוגית ופותחת באגרות קודש

עכשיו בדיוק הזמן לקחת החלטה ולהשקיע במה שיתן לך את התשואה הגבוהה ביותר - בך!!!

הצעד הראשון הוא הרשמה כאן

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.